(6 Saat 18 Dakika Videolu Eğitim)

Uluslararası Ticaret ile Hayatını Değiştirmeye Hazır mısın?

Etsy, el yapımı fiziksel ürünlerin, bu ürünlerin yapımında kullanılan malzemelerin, yirmi yıl ve daha eski antika ürünlerin ve dijital ürünlerin alım ve satımını yapmak üzere alıcı ve satıcıları bir araya getiren e-ticaret platformudur. Etsy’de dünyanın dört bir yanında bulunan yaratıcı girişimciler tarafından oluşturulan benzersiz ürünler tüketicilerin beğenisine sunulur. Etsy’de aktif olarak 3.1 milyon satıcı ve 60.3 milyon müşteri bir araya gelmektedir. Sizler de Etsy’de ürünlerinizi sergileyerek satış yapabilirsiniz.

Etsy Eğitimi, hobilerinizi tüm dünyaya tanıtarak satış yapabileceğiniz, farklı iş modelleri öğreneceğiniz bir eğitimdir. Bu eğitim sizlere e-ticaret konusunda A’dan Z’ye kapsamlı bilgi sahibi olma imkanı sağlayacak. Etsy ailesine hoş geldiniz.

Etsy Egitimi Kolaj min

Etsy Profesyonel E-ticaret Eğitim Programı, kendi online işini kurmak ve geliştirmek isteyen girişimciler için oluşturulmuştur.

Kendi işinizi kurarak, istediğiniz yerden, istediğiniz zaman çalışmak hayatınızı nasıl değiştirirdi?

Ücretsiz bir şekilde hesabınızı açarak kendi dükkanınızı oluşturacaksınız.

Kira, fatura ve bunun gibi giderleriniz olmayacak. Evde, tatilde, istediğiniz yerde çalışabileceksiniz. En güzeli de bir patronunuz olmayacak. Artık patron sizsiniz.

Peki ne tür ürünler satmak sizi memnun eder?

El işi ürünler üretebiliyorsanız bu mükemmel. Örgü işleri, deri ürünler, elbise, takı ve bunun gibi binlerce el işi ürün için sizi bekleyen binlerce müşteri bulunuyor. Tüm bu müşterilere ulaşmanın sırlarını öğreneceksiniz.

Evinizde ya da çevrenizde 20 yıldan daha eski ürünler bulunuyor mu? Halı, kilim, saat, kıyafet, süs eşyası gibi 20 yıldan eski ürünleriniz antika değeri taşıyor. Tüm dünyaya satış yapan online bir antikacı olmanız için gerekli her şey eğitimde sizi bekliyor.

Peki hiçbir ürününüz yoksa ne yapacaksınız?

Hiç merak etmeyin, kendi ürünü olmayanlar için muhteşem bir iş modeli sunuyoruz. Sipariş üzerine baskı yöntemi ile kendi markanızı oluşturabileceksiniz. Kendinize ait tişört, pantolon, gömlek, kahve bardağı, spor ürünleri, yastık, takı ürünleri, şapka, telefon kılıfı gibi birçok ürün satışı yapabileceksiniz. Bu ürünler elinizde bulunmayacak. Ürünleri Etsy’de listeleyeceksiniz. Sipariş geldiğinde, yurtdışındaki anlaşmalı baskı merkezinden ürünleriniz hazırlanacak ve müşteriye gönderilecek. Sistem otomatik bir şekilde işliyor ve ücretsiz. Yalnızca sipariş geldiğinde ürün fiyatını ödersiniz ve kâr edersiniz.

Bilgisayar programlarını ne kadar iyi kullanıyorsunuz?

Aslında bu konuda acemi bile olabilirsiniz. Dijital ürünlerin üretim aşamasından satışına kadar tüm aşamaları eğitimde bulacaksınız. Dijital ürünler yalnızca internet üzerinden satılır. Müşteri ürettiğiniz ürünü yalnızca dijital olarak bilgisayarına indirir. Örneğin motivasyon cümlelerinin yer aldığı bir dosya dijital üründür. Müşteri bu dijital ürünü bilgisayarına indirir. Dijital ürünü bir defa üretmek yeterli. Bu ürün otomatik olarak farklı müşterilere defalarca satılabilir. Bu şekilde kendi online işinizi kurarak, hiç olmasa bile aylık 800 dolar kazanmanın, şu anki maddi durumunuza etkisi ne olurdu? Bu gelir, bir Amerikan vatandaşının hayatını değiştirmeyebilir ama ülkemizde bir çok kişinin hayatını değiştirir. Dolar kazanıp Türkiye’de harcamak bu yüzden çok avantajlı.

6 saat 18 dakikalık eğitim videolarına istediğiniz yerden, istediğiniz zaman, tekrar tekrar erişebileceksiniz.

Başarılı bir girişimci olmanız için gerekli tüm dokümanlara ulaşacaksınız.

Eğitime kayıt olan üyelerimizin soruları, özel grubumuzda uzman ekibimiz tarafından yanıtlanıyor.

Size özel hazırlanmış olan kâr hesaplama programı ile tüm kontrol elinizde olacak.

Satış, pazarlama ve girişimcilik sırlarını uzmanından öğrenecek ve diğer satıcılardan 10 adım önde olacaksınız.

Daha iyi bir hayatı, daha iyi bir geleceği hak ediyorsunuz.

Sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilmeyi hak ediyorsunuz.

Ürettiğiniz emeğin karşılığını alabileceğiniz başarılı bir girişimci olacaksınız.

Uyurken bile para kazansaydınız hayatınız nasıl değişirdi?

Dükkan için şirket açma zorunluluğunuz yok. El işi ürünleriniz için, esnaf vergi muafiyeti kanunu ile şirket kurmadan satış yapabilirsiniz.

Yüz binlerce lira sermayeye, kira ve fatura ödemeye ihtiyacınız yok.

Sermayeniz olsun ya da olmasın, başarılı bir girişimci olmanız için her şey hazır.

Etsy E-ticaret Programı’na indirimli olarak katılarak kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

Kısa süreli indirimden faydalanmak ve bir an önce mağaza oluşturmak için hemen aramıza katılın.

crystal siyah logo
04 kucuk boy min 1

 

  • Etsy Zirve Programı, kursiyerlerimizin ürün geliştirme ve markalaşma süreçlerinde adım adım ilerlemelerini sağlayan rehber niteliğindeki bir danışmanlık programıdır.
  • Program, kursiyerlerimizi ürün bulma aşamasından başlayarak 5 adımda tün dünyaya satış yapan başarılı bir marka haline getirmeyi hedeflemektedir.
  • Bu programda kursiyerlerimizin dükkanları ile özel olarak ilgilenip çözümler sunmaktayız.
  • Programa talep eden tüm kursiyerlerimiz katılabilir.
etsy eğitimi

Merhaba,
Ben Deniz Özarı. Etsy, markalaşma ve dijital pazarlama hakkındaki tüm bilgi birikimimi ve tecrübemi bu eğitimde sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Basit ve anlaşılır bir dille hazırladığım bu eğitimle, kendi markanı kuracak ve dünyaya açılacak olman bu mutluluğumu ikiye katlayacak. Öyleyse hadi başlayalım. Şimdiden başarılar diliyorum. Sorun olursa bize her zaman ulaşabilirsin. Sevgiler.

son 1

Merhaba,
Ben Ahmet Konak. Etsy, Amazon, AliExpress gibi uluslararası pazaryerlerinde ekibimle birlikte özel markalar oluşturarak binlerce ürün satmaya devam ediyoruz. Lisans eğitimini Uluslararası Lojistik, yüksek lisans eğitimini Girişimcilik üzerine alan bir girişimci olarak; bizi ve kursiyerlerimizi başarıya ulaştıran tüm bilgi ve yöntemleri bu eğitimde sizlerle paylaşıyorum. Görevim; Etsy’de güçlü bir uluslararası iş modeli kurmanıza yardımcı olmak. Eğitimde görüşmek üzere.

Bu Eğitimde Seni Neler Bekliyor?

6 Saat 18 Dakika Eğitim

Sıfırdan başlayıp adım adım Etsy'de satış yapmakla ilgili gerekli tüm detayları eğitim videolarıyla öğrenerek yurt dışına satış konusunda uzman olabilirsin.

Detaylı Kâr Hesaplama Aracı

Etsy'de ne kadar kâr elde edebileceğinizi hesaplayabileceğiniz özenle tasarlanmış kâr hesaplama aracı sizin olacak.

Zirve Danışmanlık Programı

Markalaşma ve ürün geliştirme alanlarında birebir destek alarak başarıyı şansa bırakmamış olursun.

Sürekli Yenilenen Eğitim

Etsy Eğitimi yeni gelişmeler doğrultusunda sürekli güncellenmeye devam eder ve tüm yeniliklerden herkesten önce haberdar olursun

Sınırsız Erişim

Eğitime katıldıktan sonra var olan ve eklenecek tüm içeriklere sınırsız olarak erişebilirsin.

Gerekli Tüm Dokümanlar

Etsy'de satış yaparken işini kolaylaştıracak kalıp içeriklerin tümüne sahip olacaksın. Böylece hiç yorulmadan profesyonel bir şekilde ilerleyebileceksin.

1
1
Eğitimin hedefi

Bu eğitimle Etsy'de satış yapma konusunda kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi olmanızı ve kendi mağazanızı açarak Etsy'de e-ticaret yapabilir hale gelmenizi hedefliyoruz

2
2
Eğitim gereksinimleri

İnternet bağlantısı, bilgisayar. (İngilizce bilmenize gerek yok. Türkçe olarak tüm süreci yönetmeyi öğreneceksiniz.)

3
3
Bu eğitimi kimlere öneririz?

Girişimciler, ev hanımları, öğrenciler, ek gelir arayanlar, ihracat yapmak isteyenler, hobilerini tüm dünyaya tanıtmayı hedefleyenler, online ticaret yapmak isteyenler

4
4
Eğitime erişim

Eğitim videolarına istediğiniz yerden, istediğiniz zaman, akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdan sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.

Eğitimde Neler Öğreneceğiz?

PROFESYONEL PAKET
PROFESYONEL PAKET

1904
729

Tek seferlik ücret

  • A'dan Z'ye Videolu Etsy Uluslararası E-Ticaret Eğitimi

  • Etsy Zirve Birebir Danışmanlık Programı

  • Girişimcilik, dijital pazarlama teknikleri ve satış sırları

  • Sermayesiz İş Modelleri

    • Kurbağayı Ürküten Girişimcilik E-Kitabı
Etsy Eğitimine Şimdi Katıl
etsy eğitimi

Engelsiz Etsy E-ticaret Eğitimi

Etsy E-ticaret Eğitimi engelli bireyler için ücretsizdir. Aşağıda bulunan formu doldurarak (ad, soyad, email, engelli kartı fotoğrafı) başvurabilirsiniz. 

error: Content is protected !!