Etsy Başarı Programı 2023

Konak Akademi Etsy Başarı Programı 'na Hoşgeldiniz.

Danışanlarımızla birlikte yıllık 135.000+ başarılı sipariş aldığımız Etsy stratejilerimizi birlikte adım adım uyguluyoruz.

Yıllık Başarılı Sipariş:
135.000+
Yıllık Birebir Danışan:
120+
Yıllık Eğitim Katılımcısı:
440+
Satış Yapılan Kategori Sayısı:
15+
Danışmanlık Ekibi Deneyimi:
8+ Yıl

Etsy stratejik yol haritamız:

01
01
Nişimizi Belirliyoruz

Bize özgü bir fiziksel ya da dijital ürün türü belirlemek için birlikte çalışıyoruz. Yaratıcı ve benzersiz bir niş oluşturarak rekabetten sıyrılmak için gerekli hazırlıkları yapıyoruz.

02
02
Ürünlerimizi Tasarlıyoruz

Müşterilerin sürekli olarak talep ettiği ve rekabetin az olduğu ürünleri çok iyi biliyoruz ve bu doğrultuda muhteşem ürünler tasarlıyoruz. En çok sipariş aldığımız ürün havuzumuzdan en uygun ürünleri birlikte seçiyoruz.

03
03
Profesyonel Ürün Fotoğrafları Tasarlıyoruz

Ürünlerimizi doğru müteriye en iyi şekilde sunmak için, en yüksek duyguyu oluşturan fotoğraflar tasarlıyoruz.

04
04
Dikkat Çekici Bir Dükkan Kuruyoruz

Etsy dükkanımızı özgün bir şekilde oluşturuyoruz. Dükkanımızın tasarımı ve hikayesi, markamızı yansıtıyor. Logo, banner ve açıklama bölümleri bile muhteşem sırlar barındırıyor. Müşterileri mıknatıs gibi çeken, özel olarak geliştirdiğimiz hazır şablonları eğitimde adım adım uyguluyoruz.

05
05
Ürün Listelemelerimizi Optimize Ediyoruz

Ürün başlıklarımızın, açıklamalarımızın ve etiketlerimizin özenle seçilmesinde birlikte çalışıyoruz. Yılda 135.000+ başarılı sipariş almamızı sağlayan SEO formüllerimizi stratejik bir şekilde uyguluyoruz.

06
06
Üst Düzey Müşteri Hizmetleri Sunuyoruz

Müşteri memnuniyetini ve sadakatini artırmak için özel olarak geliştirdiğimiz yöntemleri uygulayarak tekrarlanan satışlar elde ediyoruz ve sipariş sayımızı katlıyoruz.

07
07
Etkili Bir Pazarlama Stratejisi Oluşturuyoruz

Ürünlerimizi ve dükkanımızı en iyi şekilde tanıtmak için Ahmet Konak tarafından geliştirilen ve doğrudan sonuç odaklı stratejileri uyguluyoruz. Sürekli iyileştirme için başarımızı birlikte takip ediyoruz ve değerli geri bildirimler alıyoruz.

Etsy'de başarı için takip ettiğimiz stratejik dokümanlar:

🚀 Etsy SEO Sırları 2023

Beyaz min
Yalnızca Profesyonel ve Uzman Paket'te!

🚀 Etsy Başarı Planı 2023

Beyaz min 1
Yalnızca Profesyonel ve Uzman Paket'te!

Danışmanlık Paketleri (%50 İndirimli)

Önemli

Daha iyi hizmet verebilmek adına sınırlı kontenjanımızı sunuyoruz ve bu kontenjan hızla tükeniyor. Bu yüzden, tüm enerjimizi iyi kalpli, çalışkan ve süreklilik sahibi girişimcilerle paylaşmayı hedefliyoruz.

PROFESYONEL PAKET
PROFESYONEL PAKET

6000
2999

(aylık olarak yenilenir)

☑️ Profesyonel Etsy Eğitimi
☑️ Etsy Dijital Ürünler Eğitimi
☑️ Sürekli güncellenen içerik
☑️ E-mail danışmanlık desteği
☑️ Ürün belirleme desteği
☑️ Sürekli gelişim takibi
☑️ Aylık trend paketleri
☑️ Güncel dijital iş modelleri
🎁 Etsy SEO Sırları 2023
🎁 Etsy Başarı Planı 2023
🎁 Etsy ChatGPT Promptları
☑️ Aylık olarak yenilenir
☑️ Koşulsuz iptal edilebilir

Şimdi katıl
UZMAN PAKET
UZMAN PAKET

10000
4999

(aylık olarak yenilenir)

☑️ Profesyonel Etsy Eğitimi
☑️ Etsy Dijital Ürünler Eğitimi
☑️ Sürekli güncellenen içerik
☑️ Ürün belirleme desteği
🚀 Birebir danışmanlık
🚀 Telegram birebir iletişim
🚀 Yıllık stratejik plan
☑️ Aylık trend paketleri
☑️ Güncel dijital iş modelleri
🎁 Etsy SEO Sırları 2023
🎁 Etsy Başarı Planı 2023
🎁 Etsy ChatGPT Promptları
🚀 Ürün tedarik havuzu
🚀 Fiziksel ürün tedarik desteği
🚀 Dijital ürün tedarik desteği
🚀 Özel SEO çalışması
🚀 Aylık özel canlı toplantı
🚀 PGP Erişimi
☑️ Aylık olarak yenilenir
☑️ Koşulsuz iptal edilebilir

Şimdi katıl
SÜPER PAKET
SÜPER PAKET

60.000
29.999

(tek seferlik ücret)

💎 Tüm Uzman Paket içerikleri
💎 Profesyonel hesap açılışı
💎 Ürün fotoğraf çekimi
💎 10 adet ürün yükleme
💎 SEO yönetimi
💎 1 ay mağaza yönetimi
💎 Özel tedarik sistemi
💎 Otomatik iş süreci
💎 Stoksuz ürün gönderimi
💎 Tek seferlik ücret

Şimdi Başvur

Sorularınız ve özel talepleriniz için:

  Sıkça Sorulan Sorular

  Temel Paket, Etsy’de satış yaparken uzman bir ekip tarafından email yoluyla destek alabilmeniz için tasarlandı. Soru türünüzde göre alanında uzman bir danışanımız mailinizi yanıtlıyor.

  Profesyonel Paket, Etsy işinizi bir üst seviyeye taşımayı hedefleyen, sürekli gelişmeyi ve genişlemeyi arzulayan satıcılar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu paket, Etsy eğitiminden, SEO taktiklerine, trend paketlerine ve dijital iş modellerine kadar çok çeşitli hizmetleri içerir.

  Paket İçeriği:

  • Profesyonel Etsy Eğitimi: Uzmanlarımız tarafından sağlanan detaylı ve kapsamlı Etsy eğitim ile işinizi nasıl büyüteceğinizi öğrenin.

  • Sürekli Güncellenen İçerik: Yeniliklerin gerisinde kalmamak için sürekli güncellenen, en yeni bilgiler ve stratejiler.

  • E-mail Danışmanlık Desteği: Sorularınız ve endişeleriniz için hızlı ve verimli e-posta desteği.

  • Aylık Trend Paketleri: Satışlarınızı artırmak için aylık trend paketlerimizle pazar eğilimlerini takip edin.

  • Güncel Dijital İş Modelleri: Dijital ürün satışında başarılı olmanın sırlarını öğrenin, güncel dijital iş modellerine ve eğitimine erişim sağlayın.

  • Etsy SEO Sırları 2023: En güncel, bize 135.000 başarılı sipariş getiren Etsy SEO stratejileri ve taktikleri ile arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alın.

  • Etsy Başarı Planı 2023: Etsy’de daha fazla sipariş almamızı sağlayan güncel ve kapsamlı bir başarı planına erişim.

  • Etsy ChatGPT Promtları: Etsy’de başarılı bir stratejik yönetim süreci sağlamak için Ahmet Konak tarafından oluşturulan prompt paketine erişim.

  Profesyonel Danışmanlık Paketi, Etsy işinizi bir üst seviyeye çıkarmanın ve rekabetçi kalmanın anahtarıdır. Yenilikleri, trendleri ve etkili stratejileri takip etmek için bu kapsamlı paket, sizinle işinizin her adımında olacak bir yol gösterici olarak hizmet eder.

  Uzman Paket, Etsy’de işlerini en üst seviyeye çıkarmak ve hedeflerini genişletmek isteyen satıcılar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu paket, Profesyonel Paketin sunduğu tüm özelliklerin yanı sıra, birebir danışmanlık, anlık iletişim, özel SEO çalışmaları ve daha fazlasını sunar.

  Paket İçeriği:

  • Birebir Danışmanlık: İşinizi bir üst seviyeye çıkarmak için kişiselleştirilmiş ve hedef odaklı birebir danışmanlık hizmetleri.

  • Telegram Anlık İletişim: Hızlı, anlık soru-cevap ve danışmanlık desteği için Telegram üzerinden iletişim.

  • Yıllık Stratejik Plan: İşinizi gelecek yıl içinde nereye götürmek istediğinizi belirlemek için uzmanlarımızla birlikte bir yıllık stratejik plan yapın.

  • Mağaza için Özel SEO Çalışması: Mağazanızın arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer alması için özel SEO çalışmaları.

  • Haftalık Toplantı: İşinizin durumunu gözden geçirmek, soruları yanıtlamak ve gelecek planlarınızı belirlemek için haftalık toplantılar.

  • Profesyonel Girişimci Paketi Erişimi: Ahmet Konak tarafından özel olarak geliştirilen, girişimcilik becerilerinizi geliştirmeye yönelik bir sistem olan Profesyonel Girişimci Paketi’ne erişim.

  Ek olarak, bu paket Profesyonel Paketin sunduğu tüm özellikleri içerir

  Kayıt olduğunuz mail adresinize gerekli olan tüm bilgileri gün içerisinde size ileterek sizinle iletişime geçeceğiz. Bir aksilik yaşarsanız info@konakakademi adresine mail atabilirsiniz.

  Evet, herhangi bir koşul olmadan istediğiniz zaman iptal edip hizmeti durdurabilirsiniz.

  Sizden e-mail yoluyla gelen tüm soru ve talepler, uzman ekibimiz tarafından en geç 12 saat içinde cevaplanıyor. Birlikte tüm sorunlara çözüm buluyoruz ve başarılı stratejiler geliştiriyoruz.

  Size özel olarak oluşturduğumuz Telegram grubunda yalnızca siz ve 3 uzman danışanımız bulunuyor. Tüm soru ve talepleri mümkün olduğunca hızlı bir şekilde sonuca ulaştırabiliyoruz.

  • Yalnızca Uzman Paket’te geçerlidir.
  • Abonelik süresince her zaman devam eder.

  En üst seviye girişimcilik becerileri geliştirmek için Ahmet Konak tarafından hazırlanmış üst düzey Profesyonel Girişimci Paketi’dir.

  • Değerli girişimcilerle birlikte PGP’de yüzlerce başarılı yeni girişim oluşturduk.
  • Uzman Paket kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

  Etsy mağazamız ve ürünlerimiz için gerekli olan başlık, açıklama, etiket gibi bölümler; talep etmeniz halinde uzman ekibimiz tarafından oluşturulmaktadır.

  • Etsy listelemelerimiz için özel SEO teknikleri ve araçlar ile ustaca hazırlanır ve teslim edilir.
  • Aylık 40 adet listeleme ile sınırlandırılır ve oldukça yeterlidir.
  • Yalnızca Uzman Paket kullanıcıları için aktiftir.

  Etsy’de yılda 135 binden fazla başarılı sipariş alırken, bir yandan da bu başarının kaynağını tespit ettik. Etsy SEO Sırları 2023 dokümanı, listelemelerimizdeki başlık, açıklama, etiket ve anahtar kelime gibi kritik konulardaki başarı sağladığımız özel strateji ve sırları içermektedir.

  Mağaza kurulumu, ürün listeleme gibi adımlardan sonra, Etsy’de günlük olarak adım adım uygulayacağımız taktik ve stratejileri içeren 30 günlük kontrol listesidir. Sipariş aldığımız ürünlerin bir bölümü bı taktik ve stratejiler sayesinde geliryor.

  • Her ay yeniden başlanabilecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Günlük olarak adım adım takip edilir.

  Talep etmeniz halinde fiziksel ve dijital ürünlerin üretilmesi ve tedarik edilmesi için gerekli hizmetleri indirimli fiyatlarla sağlıyoruz. Bu sayede ürün tedariki için harcanılan enerjiyi sizin adınıza en aza indiriyoruz. Yalnızca Uzman Paket’te yer almaktadır ve talep edildiğinde uygulanmaktadır. 

  Etsy ChatGPT Promptları, Etsy’deki satış yöntimimizi kolaylaştıran ve ustaca hazırlanmış yapay zeka istemleridir. Bu paket, 300’den fazla özelleştirilmiş komut ve soruyla satıcıların iş süreçlerini hızlandırır ve otomatikleştirir. Ürün yönetiminden müşteri hizmetlerine kadar her şeyi kapsayan bu promptlarla, dükkanlarımızı bir üst seviyeye taşıyoruz.

  Evet, farklı bir pakete geçmek istediğinizde bize bildirmeniz yeterli.

  💎 Tüm Uzman Paket İçerikleri: Süper Paket ile tüm Uzman Paket içeriklerine erişebilirsiniz. 

  💎 Profesyonel Hesap Açılışı: Düşünceleri Etsy’e taşımak veya yeni bir mağaza açmak karmaşık olabilir. Profesyonel ekibimiz, size özel hesap ayarları ve gereken adımları yöneterek işinizi en iyi şekilde başlatmanıza yardımcı oluyor.

  💎 Ürün Fotoğraf Çekimi: Ürünlerinizin çekici ve profesyonel görünmesini sağlamak için özel fotoğrafçılık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmet, 10 adet ürün için ücretsiz olarak sunulur. 

  💎 10 Adet Ürün Yükleme: Başlangıç yapmak veya mevcut ürün yelpazenizi genişletmek için ihtiyacınız olan 10 ürünü profesyonel ekibimizle birlikte yüklüyoruz. Ürünlerimizi genellikle takı kategorisinde en çok başarı sağladıklarımız arasından seçiyoruz.

  💎 SEO Yönetimi: Ürünlerinizin Etsy içinde yüksek sıralamalarda görünmesini sağlamak için SEO stratejileriyle ürün açıklamalarını ve anahtar kelimeleri optimize ediyoruz.

  💎 1 Ay Mağaza Yönetimi: Bir ay boyunca mağazanızı biz yönetiyoruz. Siparişleri işleme koyuyor, müşterilere destek sağlıyor ve herhangi bir sorun çıktığında hızla müdahale ediyoruz.

  💎 Özel Tedarik Sistemi: Ürünlerinizi tedarik etmek için özel bir sistem kullanıyoruz, böylece stok takibi ve iş süreçleri daha da verimli oluyor.

  💎 Otomatik İş Süreci: İş akışınızı daha verimli hale getirmek için otomatik süreçler kullanıyoruz, böylece daha fazla zaman ve enerji tasarrufu sağlıyorsunuz.

  💎 Stoksuz Ürün Gönderimi: Sipariş gelidiğinde, tedarik merkezimizden ürünlerin müşteriye gönderimini hızlı bir şekilde sağlıyoruz. Böylece Etsy müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutuyoruz ve karmaşık süreçleri en aza indiriyoruz.

  💎 Tek Seferlik Ücret: Tüm bu değerli özellikleri sunarken, size tek seferlik bir ücret sunuyoruz. Etkili ve profesyonel işletme yönetimine uygun fiyatla erişim sağlayın.

  error: Content is protected !!