Birebir Danismanlik Kopyasi 6 min
Sıfırdan Zirveye

Etsy Profesyonel Başarı Programı

Program; sıfırdan zirveye ulaşmamız için tasarlandı. Amacımız; birlikte kuracağımız markaları, üstün rekabet ve satış teknikleriyle tüm dünyaya tanıtmak. Etsy’de başarılı olmak için her markaya özel stratejiler geliştirilmesi gerekir. Etsy’de büyümek ve kârlı bir iş modeli oluşturmak için gerekli stratejileri birlikte oluşturacağız.

Etsy Profesyonel Başarı Programı, gitmek istediğimiz yere ulaştıran bir yol haritası sunar. En ince teknikleri içeren, güncellenmeye devam eden 7 saatlik videolu eğitime ek olarak birebir danışmanlık programı ile başarıyı en üst seviyeye taşıyoruz.

Etsy Egitimi Kolaj min
Birebir Danismanlik Kopyasi 8 min

Fiziksel, dijital ve Print on Demand iş modelleri ile ilgili tüm sırları adım adım işliyoruz. Etsy’deki en başarılı, on binlerce satış yapan iş modellerini kendi işimize uyarlıyoruz ve bu modellerin daha iyilerini ortaya çıkarıyoruz. Bu programda rakiplerimizden 10 adım önde olmayı öğreneceğiz.

Birebir Danismanlik Kopyasi 3

Gönderilerimiz için en uygun, en hızlı ve en güvenilir yöntemleri planlıyoruz. Paketleme ve paket içeriği, hem taşıyıcılar hem de müşteriler için çok önemlidir. Paketlemede tasarruf ettiğimiz ve aynı zamanda da müşterimize inanılmaz bir deneyim yaşattığımız yöntemleri adım adım uyguluyoruz.

04 kucuk boy min 1
 • Etsy Zirve Programı, kursiyerlerimizin ürün geliştirme ve markalaşma süreçlerinde adım adım ilerlemelerini sağlayan rehber niteliğindeki bir danışmanlık programıdır.
 • Program, kursiyerlerimizi ürün bulma aşamasından başlayarak 5 adımda tün dünyaya satış yapan başarılı bir marka haline getirmeyi hedeflemektedir.
 • Bu programda kursiyerlerimizin dükkanları ile özel olarak ilgilenip çözümler sunmaktayız.
 • Bu program istediğiniz zaman başlatabileceğiniz, 3 ay boyunca Telegram üzerinden birebir destek alabileceğiniz bir danışmanlık sürecini de barındırmaktadır.
Adsiz tasarim 11

Kişiye özel olarak kurulan Telegram grubunda yalnızca siz ve iki hocamız bulunuyor.

Gelişim sürecimizi en iyi şekilde yönetmek için birebir iletişime önem veriyoruz.

Hazır hissettiğinizde başlayabileceğimiz, 3 ay boyunca Telegram üzerinden sürecek olan birebir danışmanlık ve gelişim programımız ile adım adım ilerliyoruz.

3 aylık Birebir Danışmanlık Programı yalnızca profesyonel paket için geçerlidir.

etsy eğitimi

Merhaba,
Ben Deniz Özarı. Etsy, markalaşma ve dijital pazarlama hakkındaki tüm bilgi birikimimi ve tecrübemi bu eğitimde sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyorum. Basit ve anlaşılır bir dille hazırladığım bu eğitimle, kendi markanı kuracak ve dünyaya açılacak olman bu mutluluğumu ikiye katlayacak. Öyleyse hadi başlayalım. Şimdiden başarılar diliyorum. Sorun olursa bize her zaman ulaşabilirsin. Sevgiler.

son 1

Merhaba,
Ben Ahmet Konak. Etsy, Amazon, AliExpress gibi uluslararası pazaryerlerinde ekibimle birlikte özel markalar oluşturarak binlerce ürün satmaya devam ediyoruz. Lisans eğitimini Uluslararası Lojistik, yüksek lisans eğitimini Girişimcilik üzerine alan bir girişimci olarak; bizi ve kursiyerlerimizi başarıya ulaştıran tüm bilgi ve yöntemleri bu eğitimde sizlerle paylaşıyorum. Görevim; Etsy’de güçlü bir uluslararası iş modeli kurmanıza yardımcı olmak. Eğitimde görüşmek üzere.

Bu Eğitimde Neler Var?

7+ Saat Eğitim Videosu

Sıfırdan başlayıp adım adım Etsy'de satış yapmakla ilgili gerekli tüm detayları eğitim videolarıyla öğrenerek yurt dışına satış konusunda uzman olabilirsin.

Detaylı Kâr Hesaplama Aracı

Etsy'de ne kadar kâr elde edebileceğinizi hesaplayabileceğiniz özenle tasarlanmış kâr hesaplama aracı sizin olacak.

Zirve Danışmanlık Programı (Profesyonel Paket)

Markalaşma ve ürün geliştirme alanlarında birebir destek alarak başarıyı şansa bırakmamış olursun.

Sürekli Yenilenen Eğitim

Etsy Eğitimi yeni gelişmeler doğrultusunda sürekli güncellenmeye devam eder ve tüm yeniliklerden herkesten önce haberdar olursun

1 yıllık Erişim

Eğitime katıldıktan sonra var olan ve eklenecek tüm içeriklere 1 yıl boyunca erişebilirsin.

Gerekli Tüm Dokümanlar

Etsy'de satış yaparken işini kolaylaştıracak kalıp içeriklerin tümüne sahip olacaksın. Böylece hiç yorulmadan profesyonel bir şekilde ilerleyebileceksin.

1
1
Eğitimin hedefi

Bu eğitimle Etsy'de satış yapma konusunda kapsamlı bir şekilde bilgi sahibi olmanızı ve kendi mağazanızı açarak Etsy'de e-ticaret yapabilir hale gelmenizi hedefliyoruz.

2
2
Eğitim gereksinimleri

İnternet bağlantısı, bilgisayar. (İngilizce bilmenize gerek yok. Türkçe olarak tüm süreci yönetmeyi öğreneceksiniz.)

3
3
Bu eğitimi kimlere öneririz?

Kendi işini kurmak ve geleceğe taşımak isteyen, sabırlı ve birlikte çalışmaya yatkın girişimciler.

4
4
Eğitime erişim

Eğitim videolarına istediğiniz yerden, istediğiniz zaman, akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdan sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.

Eğitimde Neler Öğreneceğiz?

AVANTAJLI
AVANTAJLI

7500
5000

Tek Seferlik Ücret

 • A'dan Z'ye Videolu Etsy Uluslararası E-Ticaret Eğitimi

 • Girişimcilik, dijital pazarlama teknikleri ve satış sırları

 • Sermayesiz İş Modelleri

  • E-posta İletişim Desteği

  • Eğitime 1 Yıl Erişim
Kontenjan Dolu
PROFESYONEL
PROFESYONEL

14000
10000

Tek Seferlik Ücret

 • A'dan Z'ye Videolu Etsy Uluslararası E-Ticaret Eğitimi

 • Etsy Zirve Birebir Danışmanlık Programı

 • 3 Ay Birebir Telegram İletişim Desteği

 • Girişimcilik, dijital pazarlama teknikleri ve satış sırları

 • Sermayesiz İş Modelleri

  • Kurbağayı Ürküten Girişimcilik E-Kitabı

   • E-posta İletişim Desteği

   • Eğitime 1 Yıl Erişim
Kontenjan Dolu
error: Content is protected !!